Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti in cautarea unui loc de munca, dar nu ai experienta? Evolution HCC vine cu o oferta! Recrutam electricieni FARA EXPERIENTA pentru clientul nostru din domeniul productiei, cu fabrica situata in GHERLA. Ce este nevoie sa faci? - sa te ocupi de intretinerea si repararea utilajelor din productie; - sa realizezi mentenanta preventiva a utilajelor din punct de vedere al sistemelor electrice; - sa cunoşti schemele electrice şi sa le citesti. Ce beneficii ai? - pachet salarial fix + beneficii - posibilitate de invatare si avansare.

Cerinte

Ce ne dorim? - sa fii absolvent de liceu / scoala profesionala cu profil mecanic/ electric/ electrotehnic; - sa ai domiciliul in localitatile apropiate orasului Gherla; - sa ai disponibilitate de lucru in 3 schimburi de 8h/zi - NU este necesara experienta in domeniu, insa constituie avantaj; - sa ai dorinta de invatare.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja