Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca esti interesata de un job ca si infirmiera in azile din Anglia, iti oferim cea mai buna oferta. Pentru a putea fi eligibila trebuie sa indeplinesti cateva conditii si anume: - sa ai cunostinte de limba engleza la un nivel mediu/conversational - persoana blanda, calda , rabdatoare - sa ai cazier curat -experienta cu varstnicii ( se ia in considerare si experienta cu membrii din familie, rude, cunostiinte, vecini etc) Plata incepe de la 7,85lire/hr si creste pana la 8,50lire/hr, semnare contract munca in tara pe perioada nedeterminata. NU perceperm COMISION/TAXE de mediere. Cazare pusa la dispozitie de angajator (250-300GBP/luna cu utilitati incluse). Suport cu deschidere cont bancar, obtinere NINO. Concediu platit 28 zile/an. Gratuit: uniforma, asigurare medicala si traducerea actelor la dosar. Transport DECONTAT de care angajator. Plecari sigure si rapide! Suntem o agentie de peste 11 ani pe piata din Romania! Suntem agentie autorizata de Inspectoratul de Munca, iar partenerii nostri sunt autorizati de institutiile de profil, noi suntem in business pentru seriozitate si termen lung. Cateva din parerile clientilor: Buna seara , Viata aici in Anglia este foarte ok,m-am adaptat repede!! Ce sa zic,eu sunt foarte multumita si nu am de gand sa renunt pentru ca vreau sa imi fac o viata aici.Acum sunt in vacanta in Romania cateva zile,ma simt foarte bine!Nu imi pare rau ca am acceptat acest program si contract!Chiar am citit acel mesaj cu persoanele care nu sunt constiente ca au semnat un contract cu niste conditii de respectat,eu chiar am mai muncit si inainte in Londra si nu te ajuta nimeni cu nimic,ca la urma urmei acest contract ne-a ajutat foarte mult... dar asta e... Fiecare face ce considera! In definitiv sunt multumita si asta conteaza. Cu stima si respect , Sanda Bună ziua d-na Ramona, M-am acomodat foarte repede,am avut norocul sa dau peste oameni minunați aici in Preston care au avut răbdare cu mine,eu am vrut să învăț tot ce se poate ei au vrut să mă ajute.Mulțumesc Belrao și d-nei Valentina,ea m-a încurajat când am plecat din Sibiu ,mulțumesc .... ,sunt plătită la timp .Ce pot să spun mai mult,decât ca sunt mulțumită și probabil ca o să mai stau câțiva ani pe aici.Mulțumesc Belrao. Corina

Cerinte

Pentru a putea fi eligibila trebuie sa indeplinesti cateva conditii si anume: - sa ai cunostinte de limba engleza la un nivel mediu/conversational - persoana blanda, calda , rabdatoare - sa ai cazier curat -experienta cu varstnicii ( se ia in considerare si experienta cu membrii din familie, rude, cunostiinte, vecini etc)

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja