Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajator norvegian solicita urmaroarele categorii de muncitori 1. Instalatori sanitari 2. Instalatori industriali 3. Sudori teava WIg, Electrod, autorizatii si certificate valabile 4. Sudori WIG, electrod, autorizatii si certificate valabile 5. Lacatusi cunostinte f.bune plan 6. Electricieni pentru constructii case si instalatii din birouri 7. Electricieni industriali cu autorizatie norvegiana 8. Tamplari 9. Mecanici auto (noteaza marca masinii la care au lucrat)

Cerinte

Conditiile oferitapentru muncitori: Salariul minim este de 19.79 Eur in Norvegia, la care se adauga o camera gratis in care va putea locui, cu baie, bucatarie si living comun. Vor mai primi si 1.08 Eur pe ora pentru cheltuieli de calatorie netaxabili. In Danemarca salariul minim va fi de 19.57 Eur pe ora. Vor primi si compensatii deoarece vor fi nevoiti sa isi gaseasca singuri cazare. Va fi de minimum 134.05 Eur/saptamana. Ore de lucru saptamanale 48-54. saptamana, dar daca va fi nevoie trebuie sa fie dispusi sa munceasca. Programul este de 3 saptamani iar o saptamana vor fi liberi,la cererea muncitorilor se poate lucra si in saptamana a patra. Candidatii trebuie sa vorbeasca conversational limba engleza ei vor lucra impreuna cu muncitori norvegieni in echipe de doi trei sau uneori singuri. Muncitorii vor semna contractul direct cu angajatorul in comformitate cu legile norvegiene si daneze. Candidatii selectati in urma interviului vor plati biletul de avion la plecare. Cei interesati sunt rugati sa trimita un c/v european obligatoriu completat in limba engleza cu poza si copii dupa autorizatii.

50 pozitii disponibile 136 persoane au aplicat deja