Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Evolution HCC este in cautarea a 2 strungari CNC(masini cu comanda numerica)! Clientul nostru din Cluj, din domeniul prelucrarii metalului, isi mareste echipa! Ce iti putem oferi? -Un mediu de lucru prietenos si organizat, precum si suport in a te dezvolta; -Un pachet salarial foarte motivant; -Contract pe perioada nedeterminata; -Un loc de munca stabil, la care sa vii cu drag.

Cerinte

Ce ne dorim de la tine? -Experienta minim 2 ani in operarea STRUNGULUI CNC IN 3 AXE; -Cunostinte in mecanica si in masuratori cu sublerul, micrometrul; -Cunostinte de desen tehnic, cotatii, tolerante; -Cunostinte de limba engleza; -Sa iti doresti stabilitate si sa ai dorinta de invatare si dezvoltare; -Disponibilitate de a lucra in 2 schimburi, program flexibil. Vino sa ne cunoastem, dar trimite-ne inainte CV-ul tau! Iti putem da mai multe detalii telefonic.

2 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja