Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Qatar

Descrierea jobului - Qatar

Recrutam pentru Qatar si Bahrain Persoanele interesate sunt rugate sa trimita cv-ul insotit de o fotografie la adresa de email a agentiei. Contractul este pe o perioada de minim 1 an cu posibilitate de prelungire. Salariul este negociabil direct cu angajatorul. Cazarea si masa sunt asigurate de catre angajator. Interviul va avea loc pe skype. 1. Restaurant supervisor - 3 2. Chef De Rang - 3 3. Lead Barista - 2 4. Pool Attendant - 5 5. Gym Instructor - 3 6. Executive Chef - 3 7. Waitress -15 8. Waiter - 10 9. Merchandise - 5 10. Secretary - 2 11. Sales person - 5 12. Hospitality service staff - 5 13. Stewart - 10 14. Fit out carpenters -15

Cerinte

Limba engleza nivel conversational. Experienta in domeniu. 1. Restaurant supervisor - 3 2. Chef De Rang - 3 3. Lead Barista - 2 4. Pool Attendant - 5 5. Gym Instructor - 3 6. Executive Chef - 3 7. Waitress -15 8. Waiter - 10 9. Merchandise - 5 10. Secretary - 2 11. Sales person - 5 12. Hospitality service staff - 5 13. Stewart - 10 14. Fit out carpenters -15

100 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai