Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Recrutam permanent pentru colaboratori Danemarca,Olanda,Italia personal calificat cu experienta vorbitori de limba engleza cunostinte plan desen tehnic/izometrie pentru lucrari de constructii noi reparatii si productie santiere navale/rafinarii. Contractele de munca sunt semnate direct cu angajatorul si sunt incluse asigurarile sociale/medicale,transportul este platit de angajator. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita C/V in limba engleza si copie dupa autorizatia de sudor la adresa de email al societatii kevinbrcgroup (at) gmail . com sau se pot prezenta pesonal la sediul sociatatii noastre din Galati str.Brailel nr.3 intre orele 10:00 - 16:00

Cerinte

personal calificat cu experienta vorbitori de limba engleza cunostinte plan desen tehnic/izometrie pentru lucrari de constructii noi reparatii si productie santiere navale/rafinarii.

99 pozitii disponibile 22 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai