Detalii loc de munca - Cipru

Descrierea jobului - Cipru

Agenţia Vale's Staff HR Services recrutează în continuare personal necalificat (acceptăm cupluri) pentru mai multe companii din Cipru (fabrici, restaurante, hoteluri, construcţii, etc) cu începere imediată fără a se achita taxe/comisioane în ţară! Aplică acum în mod rapid! OFERTA GENERALĂ DE MUNCĂ • Contract individual de muncă pe o perioada de 12 luni pe an - semnarea se face înainte de plecarea din ţară; • Cazarea este asigurată gratuit de angajator în camere special amenajate şi utilate (paturi cu lenjerie, maşină de spălat, frigider, aragaz), bucătărie şi baie comune; angajatul nu plăteşte costurile utilităţilor (apă, gaz, curent etc); • Mâncarea este asigurată gratuit de angajator; 2 mese/zi; • Programul de muncă este de 9-10 ore/zi iar el se face în ture/schimburi; 6 zile/săptămâna; 1 zi liberă/săptămâna • Se oferă avans din primul salariu - la alegerea fiearuia; • Asigurările sunt suportate de către angajator; Salariile variază în funcţie de postul de muncă iar ele sunt cuprinse între 800 şi 900 EUR net în fiecare luna şi poate creşte în funcţie de performanţă muncitorului şi interesul acordat; fiind consideraţi, banii pe care îi puteţi salva neavând nimic de plătit (cazare, asigurări, transport, naveta etc). - aveţi posibilitatea de a lucra ore suplimentare; - posibilitatea de BACŞIŞ pentru anumite posturi; - posibilităţi reale de promovare; Interviul se face prin telefon, iar documentele se pot trimite prin mijloace electronice (E-mail, Facebook sau fax). Dacă întâmpinaţi probleme sau nelămuriri va rugăm să ne contactaţi telefonic sau vizitaţi-ne la sediul nostru din Buzău, Str. Independenţei, BL. 28C, parter

Cerinte

CERINŢE GENERALE - vârstă maximă este de 50 - apt de muncă/clinic sănătos - fără probleme medicale - limba engleză nivel începător Acceptăm doar persoanele dornice de muncă, serioase, responsabile, punctuale şi cu adevărat interesate de serviciile noastre de mediere.

14 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane