Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Locuri de munca disponibile pentru Infirmiere/Asistente medicale in case de batrani, UK DESPRE PLATA: Plata pentru persoane care NU au 6 luni experienta in UK ca si carer: - £7.60/hr primele 4 luni, dupa 4 luni £7.80/hr, dupa 12 luni £8,25/hr Turele de weekend (duminica) platite cu £ 8,30 dupa 6 luni Plata pentru persoane care au 6 luni experienta in UK ca si carer: - £7.80/hr in timpul saptamanii si £8.30/hr weekend (duminica) Pentru asistenti cu PIN plata incepe de la 14 lire/hr, dupa 6 luni 15,37 lire/hr ~ MAI MULTE DETALII DESPRE OFERTA~ Contract pe perioada nedeterminata semnat inca din tara Nu percepem comision/taxe de mediere Angajatorul tau este certificat ISO 9001 Se lucreaza in medie 50 - 60 ore/saptamana Concediu 28 zile/an platit Cazarea este contra cost - aproximativ 50-95 lire/saptamana cu utilitatile incluse (curent, gaz, apa etc.), va ajuta angajatorul La sosire in UK - timp de o saptamana cazare cu mic dejun si pranz GRATUITE la un hotel de 4 *, perioada in care se face cursul de Induction conform CQC - 15 module care este obligatoriu pentru cei care doresc sa lucreze in acest domeniu. In timpul liber aveti acces in aceasta saptamana la piscina, SPA si sala de sport gratuit in cadrul hotelului. Suport cu deschidere cont bancar si obtinere NINO, DBS 1-2 zile libere pe saptamana in functie de numarul de ore lucrate Suport 24/7 pe toata perioada sederii Traducerea actelor necesare la dosar - GRATUIT!

Cerinte

~ Ce trebuie sa indeplinesti ~ - sa te descurci cu limba engleza la nivel mediu/conversational - sa ai minim 3 luni experienta cu persoanele varstnice (membrii din familie, cunostinte, vecini etc) - sa ai rabdare cu varstnicii - sa ai cazier curat - sa ai disponibilitatea de a pleca cat mai repede

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

4 pozitii disponibile