Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SPIN GROUP & HR va ofera servicii diverse legate de infiintarea si functionarea societatilor comerciale. Asigura consultanta si asistenta juridica pentru infiintarea societatilor comerciale, realizeaza modificarea actelor societatii, asigura managementul resurselor umane ale clientilor, asigura servicii de prevenire si protectie in domeniul sanatatii si securitatii in munca.

Cerinte

Spin Group & Hr Srl recruteaza psiholog Cerinte: - atestat in specialitatea psihologia muncii, organizationala si transporturi; - experienta in recrutare si selectie de personal; - studii superioare in domeniu; - cunostinte de limba engleza/franceza/italiana la nivel mediu spre avansat; - foarte buna capacitate de analiza, sinteza, interpretare; - perseverent, ordonat, organizat, corect, tenace si motivat de rezultat; - bune capacitati de comunicare verbala si scrisa; Beneficii: - dezvoltare personala si profesionala; - experienta profesionala; - oportunitatea de a lucra cu un colectiv tanar si dinamic;

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja