Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se cauta tinichigii pentru unul dintre cei mai mari parteneri in Norvegia.Se ofera contract de munca pe perioada nedeteminata si oportunitatea dezvoltarii profesionale intr-un mediu de lucru competitiv. DATA DE START: ASAP LOCATIE: Oslo OFERTA SALARIALA: Incepe de la 11 eur/h, 1850 / luna Contract de munca pe perioada nedeterminata, semnat si declarat in Norvegia Cazarea, utilitatile, internetul sunt asigurate GRATUIT de angajator si transportul catre locul de munca (daca este necesar) Sunt asigurate gratuit 4 deplasari pe an in tara (o deplasare la 3 luni) Se ofera asistenta pentru orice problema pe perioada contractului

Cerinte

Experienta profesionala in domeniu de 5 ani Cunoasterea noilor sisteme electrice si experienta in lucru cu masini noi Cunostinte de engleza nivel mediu Cunoasterea programului AutoData constituie avantaj

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja