Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - S.U.A.

Descrierea jobului - S.U.A.

Recrutam urgent izolatori cu experienta in cladding ( izolatie cu foaie metalica si prindere in nituri ) vorbitori mediu conversational pentru reparatii nave pasageri in U.S.A. Experienta pe acest tip de izolatie este obligatorie,nu este necesar carnet de marinar sau alte cursuri. Oferim 8,8 $/h program 11/h pe zi cu trei pauze de cafea,de luni pana sambata. Transport,cazare trei mese pe zi echipament asigurate de angajator. Viza C1D obtinuta la ambasada U.S.A.din Bucuresti se face prin rezervarea obtinuta de angajator in baza contractului de munca semnat de ambele parti. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un c/v in limba engleza,copie dupa diploma de izolator si copie dupa pasaport

Cerinte

Experienta pe acest tip de izolatie este obligatorie,nu este necesar carnet de marinar sau alte cursuri. Oferim 8,8 $/h program 11/h pe zi cu trei pauze de cafea,de luni pana sambata. Transport,cazare trei mese pe zi echipament asigurate de angajator. Viza C1D obtinuta la ambasada U.S.A.din Bucuresti se face prin rezervarea obtinuta de angajator in baza contractului de munca semnat de ambele parti. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un c/v in limba engleza,copie dupa diploma de izolator si copie dupa pasaport

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai