Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: Stabilirea metodei de frezare, pregatirea frezei, programeaza prin interfata controllerului masinii; - Pregatirea magaziei de scule, etc; Beneficii: - salariu fix atractiv, negociabil functie de experienta; - Bonuri de masa; - Bonificatii periodice la depasirea targetului de productie;

Cerinte

Cerinte: - Constituie un avantaj cunoasterea controllerelor Haas sau Fanuc; - Cunostinte desen tehnic; - Minim scoala profesionala; - Experienta in productie, preferabil in domeniul prelucrarilor mecanice prin aschiere; - Cunoasterea instrumentelor si aparatelor de masura si control; - Persoane adaptabile, dispuse la optimizarea lucrului in echipa; - Seriozitate, profesionalism, interes de dezvoltare profesionala; - Disponibilitate pe termen mediu si lung; - Candidatul va fi apt din punct de vedere medical; - Disponibilitate la lucrul in schimburi;

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja