Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Din partea companiei Greenland, am dori sa va aducem la cunostinta oportunitatea de angajare in Emiratele Arabe ( locatii precum Dubai,Abu-Dhabi,Qatar,Oman ,etc) in diverse domenii. Suntem o agentie directa cu locatia in Romania, orasul Timisoara- unul din cele mai mari orase considerat a fi centrul social, economic si cultural principal din vestul Romaniei, unde echipa noastra de profesionisti recruteaza candidati de prima clasa din diferite categorii ale tuturor industriillor. Suntem specializati in recrutarea pe pozitii de management de nivel Junior, Mid si High precum: Manageri Generali, Manageri Regionali, Manageri de Magazin, Manageri de Restaurant, Merchandisers, Bucatari, Asociati vanzari, Chelneri, Chelnerite, Bartenderi, Receptionisti, Supervizori Front Desk , Agenti Reservation , Supervizori Housekeeping, Servers, Sefi de Tura, Supervizori de Tura, Casieri, Stokers. Daca aveti experienta pe una dintre pozitiile mentionate mai sus ,precum si varsta cuprinsa intre 21-35 de ani,limba engleza la nivel avansat atunci asteptam CV-urile dumneavoastra + o poza full body iar noi o sa va prezentam ofertele noastre. ATENTIE! Doar persoanele care indeplinesc criteriile enumerate mai sus urmeaza sa fie contactate Nu percepem niciun comision,toate costurile sunt suportate de catre angajator. Pentru orice intrebare legata de compania noastra,serviciile noastre,website va rugam sa ne contactati.

Cerinte

Pentru a putea lua CV-ul dumneavoastra in considerare este necesar sa aveti : LIMBA ENGLEZA LA NIVEL AVANASAT VARSTA CUPRINSA INTRE 21-35 DE ANI EXPERIENTA

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja