Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

manager hotel si receptioneri vorbitori de limba germana si engleza avansat.se ofera posibilitatea pentru cei care vorbesc doar englezasi cursuri de limba germana platite de hotel in conditii prestabilite.de asemenea,in conditii prestabilite managerul de hotel va beneficia si de alte facilitati:cazare si masa gratuite,masina la dispozitie functie de nevoi,participare la distribuirea profitului,etc.

Cerinte

Pentru manger si receptioneri limba germana si engleza,pentru cameriste poate fi si numai romana cu aptitudini de invatare a limbii germane si eventual engleza.Salariul oferit este net.Pentru manager se ofera si alte beneficii.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza, Germana

3 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja