Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Vase de croaziera

Descrierea jobului - Vase de croaziera

Agentia de recrutare Ocean Jobs este in cautare urgenta de personal pentru DUTY FREE SHOPS. Recrutam urmatoarele pozitii: 1. Shop Staff 2. Assistant Retail Manager 3. Retail Manager 4. Watch Specialist 5. Fine Jewelry Specialist

Cerinte

Limba engleza – fluent A doua limba straina vorbita, reprezinta avantaj. Experinta in vanzari de minim 2 ani, experienta anterioara pe navele de croaziera ori retail Competentele candidatului ideal: - Profesionalism - Spirit de echipa - Proactivitate - Abilitati excelente de comunicare, organizare si coordonare. Avantaje: Salariu atractiv, se ofera salarizare fixa + bonusuri din vanzari. Posibilitati reale de avansare prin training-urile oferite la bordul navei. Transport/cazare/masa asigurate de angajator. Ocean jobs nu percepe taxe sau comisioane pentru plasarea la companiile oceanice.

20 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai