Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Vase de croaziera

Descrierea jobului - Vase de croaziera

Agentia Ocean Jobs recruteaza urgent personal pentru navele de croaziera fluviale (Dunare/Rin/Elba). Interviurile au loc in Romania, direct cu angajatorul in 31 Mai 2017. In departamentul hotel se fac urmatoarele recrutari: Ospatar/Ospatarite in restaurant Cameristi/Cameriste Receptioneri Hair Stylisti Spalator de vase Personal spalatorie (laundry) In departamentul culinar se fac urmatoarele recrutari: Junior Chef/Breakfast Chef Demi Chef Chef de Partie Sous Chef Executive Chef

Cerinte

Cerinte • Limba engleza – nivel conversational (obligatoriu) • Limba germana, reprezinta avantaj • Experienta minim 1-2 ani in domeniul in care aplicati • Experienta pe navele de croaziera reprezinta un avantaj Beneficii Oferite De ce sa alegi unul din aceste job-uri? • Salariu atractiv - intre 1500-3500 €/luna • 8-12 ore de munca/zi • Mancare si cazare incluse • Asigurare medicala • Transport asigurat • Plecare imediata • O data la 3-4 luni lucrate, posibilitate de vacanta 1-2 saptamani. Vacanta este platita! • Esti platit sa vizitezi lumea! Daca esti in cautarea unei provocari in cariera ta, asteptam CV-ul tau redactat in limba engleza.

50 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai