Detalii loc de munca

Descrierea jobului

VPL Healthcare este o agetie de recrutare si plasare personal medical in tari precum Franta, Irlanda, Marea Britanie si Germania. VPL Healthcare recruteaza in prezent medici specialisti pentru spitale publice si private din Franta. Posturile vacante se afla in diverse regiuni ale Frantei, in spitale publice sau clinici private: Bourges, Champagne, Cosne sur Loire, Burgundy, Paris, Avignon, Montpellier, Rhone Alps si alte regiuni. BENEFICII: - Salariu atractiv (4.500 - 6.500 €/net/an), in functie de experienta profesionala - Posibilitatea de a beneficia de cazare gratuita in primele luni - Conditii de lucru moderne, contract de munca full-time, pe perioada nedeterminata - Oportunitati de formare si dezvoltare profesionala, echipamente moderne, suport profesional, evaluari periodice si asistenta in procesul de integrare - Suport pentru intocmirea documentatiei necesare inregistrarii profesionale - Suport pe perioada relocarii in Franta

Cerinte

PROFILUL CANDIDATULUI: - Bune cunostinte de limba franceza, nivel B1- B2 - Detinerea diplomei de medic specialist - Compasiune si capacitate empatica - Profesionalism si simt al responsabilitatii dezvoltat - Bune abilitati de comunicare si relationare

12 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja