Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

• Crearea /traducerea de diferite texte pentru site-uri • Elaborează, întreţine şi propune idei pentru a îmbunătăţi site-urile, newsletter-ele, paginile de Facebook • Punerea în aplicare a strategiilor specifice de marketing online şi optimizare • Administrarea platformelor de comunicare online (site-uri, bloguri, forumuri, pagini de Facebook) • Interacţionează cu publicul de pe Social Media şi menţine comunicarea continuă, creând si distribuind conţinutul viral • Sugerează concepte creative şi slogane pentru campanii publicitare

Cerinte

• Student în an terminal sau absolvent al facultăţii de Litere, Marketing etc. • Cunoaştere foarte bună a limbii Române şi a Limbii Engleze (exprimare, ortografie, gramatică) • Excelente abilităţi de comunicare orală şi scrisă • Capacitatea de a lucra atât independent cât şi ca parte a unei echipe • Atenţie la detalii • Capacitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan şi de a respecta termene limita • Persoană dinamică • Experienta in domeniu reprezinta avantaj • Cunostinte de baza Photoshop, SEO si SEM constituie avantaj

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai