Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam persoane AMBITIOASE care sa scrie in mod continuu articole din diferite domenii de activitate, la alegere. Se scriu articole, stiri de actualitate, din urmatoarele domenii: Ciudat, Cultura, Divertisment, Economie, Europa, Exprima-te, International, Natura, Politica, Sanatate, Show-biz si Tv, Societate, Sport, Stiinta, Stil, Stiri si Tehnologie. Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana ambitioasa, perseverenta si cu inclinare catre redactare articole. Nu se cere experienta deoarece articolele vor fi verificate inainte de a fi publicate. Numarul de locuri este nelimitat.

Cerinte

Blasting News cauta persoane ambitioase pentru redactarea articolelor! Responsabilitati: -Scrierea de articole pe platforma Blasting News. Beneficii: -Vei fi platit pentru fiecare articol pe care il scrii in functie de vizualizari. Cu cat promovezi articolele tale si vei avea mai multe vizualizari, cu atat vei castiga mai multi bani. Plata se face conform unei scari de plata. -Sansa de a te afirma ca si redactor intr-o platforma cu ramura internationala.

100 pozitii disponibile 44 persoane au aplicat deja