Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Evolution HCC este în căutarea unui referent marketing, pentru clientul său din Gilău, o companie ce comercializează corpuri de iluminat. Cum se va desfășura activitatea ta: -vei întocmi documente -vei relaționa cu vama și furnizori externi -vei organiza transportul extern – maritim -vei genera și urmări comenzile externe (de la inițiere până la inspecția calitativă) -vei urmări încasarea plăților valutare

Cerinte

Candidatul ideal deține următoarele cunoștințe/competențe: -contabilitate primară - operare în programul WinMentor - experiență pe zona de importuri/exporturi, urmărire comenzi - limba engleză la nivel avansat - limba maghiară constituie un avantaj, însă este opțională Compania îți oferă: -pachet salarial competitiv -bonuri de masă -transport cu autoturismul de acasă până la sediul firmei Nu ezita să aplici!

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja