Detalii loc de munca

Descrierea jobului

În această perioadă firma Goodmorning BV Olanda, în colaborare cu Perfect at Work Holland SRL Suceava, poate oferi mai multe posturi în agricultura de seră (sere de ardei, roşii, căpşuni, castraveţi, flori, etc.) unde se lucreză la plantare, copilire, cules, sortare), în industrie şi producţie (fabrica de dulciuri, ciocolata, brânzeturi). Responsabilitati: - Recrutare si selectie de personal pentru pozitiile de executie (postare anunt, selectare CV-uri, programare candidati la interviuri, participare la interviuri) - Introducerea/initializarea sau actualizarea bazei de date a candidatilor; - Asistarea specialistului de resurse umane în realizarea si implementarea procesului de recrutare si selectie - Operarea în baza de date a tuturor modificarilor ce apar - Alte activitati specifice departamentului de resurse umane

Cerinte

Experienta in domeniu de minim 1 an; - Cunostinte PC: cunoasterea suitei MS Office;Revisal - Studii superioare finalizate; - Cunostinte limba engleza - nivel mediu spre avansat; - Gandire analitica, rezistenta la stres, abilitati de comunicare , capacitatea de a lucra la mai multe proiecte, simultan si cu termene scurte;

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja