Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitia este potrivita pentru un absolvent Locul : Kopčianska 8-10, 85101 Bratislava Remunerare: 750 - 900 EUR/luna Responsabilitatile candidatului : - Punerea în aplicare a proiectelor de recrutare din România – publicarea anunturilor, comunicarea cu solicitanții din Romania, cautarea agentilor de recrutare, cautarea noilor metode de recrutare a lucratorilor din Romania, editarea textelor pe site-ul agentiei în cadrul acestor proiecte. - Inregistrare - responsabilitatea de a intregistra noi solicitanti de locuri de munca din Romania, expedierea documentelor de inregistrare, inregistrare electronica, introducerea informatiei necesare despre solicitanti in Baza de Date, informarea solicitantilor cu privire la conditiile de munca si ofertele de munca actuale. - Agenti de recrutare –comunicare activa si regulata cu agentii de recrutare, pregătirea de rapoarte saptamanale privind statutul candidaților lor. - Actualizarea bazei de date- actualizarea regulata și sistematica a candidatilor romani. Alte avantaje: - Lucru intr-o echipa tanara, intr-o agenie stabila si promitatoare - Lucru independent si responsabil - Posibilitate de crestere profesionala - Autorealizare

Cerinte

Cerinte fata de candidat: Studii: • studii medii liceale cu diploma • Studii superioare profesionale • Student la facultate • Studii superioare de licenta Cunostinte de limba: Limba germana- mediu si Limba romana- avansat Competente informatice- utilizator: Microsoft Excel – notiuni de baza Microsoft Word - notiuni de baza Microsoft Outlook - notiuni de baza Cerinte personale si abilitati: - Autonomie, responsabilitate, seriozitate, flexibilitate in timp, dorinta de a lucra - Experienta in administrare si recrutare constituie un mare avantaj (publicarea anunturilor, înregistrarea și comunicarea cu candidații) - Cunoasterea limbii romane si germane este o conditie necesara - Cunostinte in MS Office (Word, Excel, Outlook) Va rugam sa trimiteti CV-ul in limba engleza sau germana impreuna cu scrisoarea de intentie la e-mail In subiectul acestui e-mail scrieti „Referentin für das Projekt Rumänien in Bratislava“ Compania își rezervă dreptul de a contacta doar candidatii selectati care îndeplinesc condițiile specificate.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja