Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

- Efectueaza toate operatiile de evidenta fiscala si contabila pentru clientii din portofoliu (verifica si inregistreaza lunar documentele contabile justificative aduse spre prelucrare de catre clientii din portofoliu); - Intocmeste lunar balantele de verificare pentru clientii din portofoliu; - Intocmeste lunar sau trimestrial, dupa caz, declaratii fiscale, precum si bilanturile contabile pentru clientii din portofoliu. - Colecteaza si verifica pontajele si intocmeste statele de avans si lichidare pentru clientii alocati - Tine evidenta concediilor de odihna si calculeaza drepturile aferente acestora  - Primeste certificatele medicale si efectueaza calculul acestora - Opereaza in programul de salarii modificarile de salariu - Efectueaza calculul salariilor - Intocmeste D112

Cerinte

Studii superioare economice Minim 3 ani experienţă în domeniul contabilităţii şi fiscalităţii Cunoştinţe solide de operare pe calculator (Word, Excel) Cunoaşterea programului SAGA sau deținerea unei calificări profesionale constituie un avantaj Abilitati foarte bune de comunicare si organizare a timpului, sarcinilor, activitatilor zilnice Spirit de echipa, perseverenta, proactivitate si orientare spre rezultate; Atentie la detalii Beneficii: Salariu motivant, in functie de experienta Crestere salariala cu 10% in fiecare an Plata orelor suplimentare Mediu de lucru placut Posibilitati reale de promovare Prime in functie de rezultate Telefon de serviciu  (internet nelimitat la viteza 4G) Beneficii speciale: 4 zile libere/ an (1 pe trimestru) - aditional concediului legal Week-enduri prelungite: 8 zile libere partiale (4 ore Vineri, 4 ore Luni) (2 pe trimestru) Zi libera platita cu ocazia zilei de nastere. Cerinta speciala: nu se fumeaza in cladire.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

2 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai