Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitia este potrivita pentru un absolvent Locul de munca este in Bratislava, Slovacia. Remunerare: 750 - 1000 EUR/luna Cautam o persoana energica pentru departamentul Marketing si inregistrare in baza de date pentru proiectul Romania Responsabilitatile candidatului: -Punerea în aplicare a proiectelor de marketing din România - Pregătirea și punerea în aplicare a campaniei de marketing (Facebook, AdWords, SEO, monitorizarea competiției) - Cautarea de noi surse de candidați -Introducerea anunturilor pe diferite portaluri de locuri de muncă din Romania - Cooperarea cu agenții de recrutare din România - Comunicarea și înregistrarea ingrijitoarelor din România - Raportare și statistici - Alte activități administrative Alte avantaje: - Lucru intr-o echipa tanara, intr-o agenie stabila si promitatoare - Lucru independent si responsabil - Posibilitate de crestere profesionala - Autorealizare

Cerinte

Cunostinte de limba: Limba germana- mediu si Limba romana- avansat Competente informatice- utilizator: Microsoft Excel – notiuni de baza Microsoft Word - notiuni de baza Microsoft Outlook - notiuni de baza Cerinte personale si abilitati: - Autonomie, responsabilitate, seriozitate, flexibilitate in timp, dorinta de a lucra - Experienta in administrare si recrutare constituie un mare avantaj (publicarea anunturilor, înregistrarea și comunicarea cu candidații) - Cunoasterea limbii romane si germane este o conditie necesara - Cunostinte in MS Office (Word, Excel, Outlook) Va rugam sa trimiteti CV-ul in limba engleza sau germana impreuna cu scrisoarea de intentie la e-mail: In subiectul acestui e-mail scrieti „Referentin für das Projekt Rumänien in Bratislava“ Compania își rezervă dreptul de a contacta doar candidatii selectati care îndeplinesc condițiile specificate.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja