Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iti plac vanzarile de multe grade? Cautam un Regional Sales Manager care sa implementeze un nou punct de lucru pentru un distribuitor de bauturi alcoolice. Noul birou va fi in Bucuresti. Daca ai experienta in gestionarea relatiilor cu diversi distribuitori de pe piata bauturilor alcoolice, vrem sa te cunoastem. Iti oferim sansa sa ai autonomie in luarea deciziilor, sa iti implementezi propriile idei in raport cu activitatea desfasurata si sa dezvolti o afacere de la zero.

Cerinte

Clientul nostru isi doreste ca tu sa fii o persoana capabila sa implementezi politicile de vanzare ale companiei, sa analizezi tendintele pietei, sa identifici oportunitatile de dezvoltare si extindere. Trebuie sa planifici, sa organizezi si sa coordonezi activitatea si rezultatele echipei de vanzari, asigurand un management performant al oamenilor din subordine. De asemenea, treuie sa contribui activ la procesul de vanzare, la dezvoltarea si implementarea strategiei de vanzare si a politicii interne in vederea dezvoltarii companiei. Beneficii: Se ofera salarizare negociabila in functie de experienta in relatia cu distribuitorii de bauturi alcoolice + comision din vanzari. Vei avea la dispozitie masina de serviciu pentru a te deplasa la clienti, laptop, smartphone. Oportunitatea construirii unei cariere de succes in cadrul unei companii in dezvoltare.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja