Detalii loc de munca

Descrierea jobului

HR PROFESSIONAL T&D recruteaza pentru o companie multinationala REGLOR INJECTII MASE PLASTICE Atributii • Reglarea parametrilor de functionare a instalatiilor • Supravegherea functionarii in conditii optime a instalatiilor • Participarea la planul de mentenanta preventiva • Participarea la reuniunile periodice privitoare la calitatea produselor Oferta (bonusuri, beneficii) •Pachet salarial motivant •Transport gratuit • Asigurare de viata si in caz de accident CV- urile se pot trimite la adresa de email : hr_ professional_ tm@yahoo. com

Cerinte

Cerinte • Studii medii/ superioare in domeniul tehnic • Experienta in procesul de injectii mase plastice- conditie obligatorie • Experienta in reglarea sau exploatarea instalatiilor industriale • Cunostinte de automate programabile • Disponibilitate de a lucra in trei schimburi • Constituie avantaj cunoasterea unei limbi straine: engleza/ franceza

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja