Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Clientul nostru reprezinta o Societatea Romaneasca parte dintr-un grup francez renumit, specializata in prelucrarea metalelor si productia de subansamble auto, industria electrica si electronica. Daca esti o persoana activa si serioasa, cu studii medii tehnice, te asteptam sa aplici prin CV-ul tau! Responsabilitatile postului: - Aprovizioneaza locul de munca cu materiale, semifabricate, SDV-uri, in conformitate cu tehnologia din unitate; - Asigura functionarea masinilor-unelte cu comanda numerica; - Studiaza comanda, pregateste masina unealta cu comanda numerica pentru executarea lucrarii; - Verifica reglarea sculelor la cote ce permit prelucrarea ulterioara a piesei de reglat; - Preda prima piesa la Inspectia Calitatii si corecteaza dimensiunile de reglaj; - Executa lucrari specifice de scularie strunjire si frezare (ajustare, gaurire, filetare, tusare, finisare, etc.) si asambleaza componentele de diferite complexitati ale dispozitivelor, matritelor, stantelor, modelelor metalice, etc; - Verifica vizual integritatea pieselor executate, starea si aspectul suprafetelor prelucrate; - Lucreaza in ISO.

Cerinte

Cerinte: - Studii medii sau superioare in domeniul tehnic; - Cunostinte in domeniul prelucrarii prin aschiere; - Cunostinte legate de procesele CNC – nivel avansat; - Sisteme calitate (ISO– nivel baza Software CAD/CAM si software dedicat proceselor CNC – nivel bun Ms. Office (Word, Excel, Power Point) - nivel mediu/avansat; - Citire/interpretare desen tehnic; - Cunostinte bune in utilizarea SDV-urilor; - Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi de L-V; Beneficii: - Salariu atractiv in functie de experienta: intre 1800- 2800 ron net; - Bonus lunar de productie si fidelitate; - Crestere treptata a salariului in functie de motivatie si rezultate la locul de munca; - Bonuri de masa; - Locatie in Oradea, centura orasului - se asigura transportul prin microbuze in oras, si decontare combustibil, abonament pentru zonele limitrofe Oradea.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja