Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ne dorim sa se alature echipei noastre coleg/a cu urmatoarele competente: Studii: Minim 10 clase Responsabilitati: - Regleaza, repara dupa caz si intretine echipamentele din aria de productie astfel incat timpul de oprire in productie sa fie minim. - Este suport pentru tehnicianul de mentenanta atunci cand se impune interventia mentenantei. Beneficii: Transport gratuit, tichete de masa, bonusuri lunare de performanta, bonuri cadou de sarbatori, spor de vechime, ore suplimentare platite, posibilitati de calificare in meserie. Salariul este negociabil in functie de competentele urmarite in cadrul interviului

Cerinte

Competente: - Cunostinte generale de mecanica, hidraulica si pneumatica - Cunostinte minime de CNC(masini cu comanda numerica) - Cunostinte de operare PC - nivel mediu - Abilitati de coordonare si planificare

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja