Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vrei sa iti pui in miscare cariera? Avem pentru tine o oferta tentanta. Cautam pentru o companie multinationala din domeniul automotive un reglor masini CNC in Iasi. Atributiile tale cheie sunt : Setarea si realizarea de programe la masinile CNC dupa desen tehnic ; Supravegherea masinilor CNC si remedierea in cel mai scurt timp a defectelor ; Intervenţia la solicitarea sefului de sectie sau a operatorilor pentru a face corecţii in programul CNC atunci cand piesele nu mai corespund din punct de vedere dimensional si calitativ; Alegerea programului CNC necesar si îndrumarea operatorilor la schimbarea dispozitivelor şi a sculelor. n calitate de reglor masini CNC in cadrul companiei te vei bucura de o serie de beneficii, precum: Remuneratie competitiva, tichete de masa si bonusuri in functie de performante; Un cadru excelent pentru dezvoltarea carierei profesionale alaturi de cei mai buni; Atmosfera de lucru antrenanta, intr-o echipa dinamica si dornica de performanta.

Cerinte

Experienta in domeniu reprezinta un avantaj ; Cunostinte de functionare a masinilor cu comanda numerica ; Studii medii/superioare in domeniul tehnic; Spirit de echipa, punctualitate si initiativa.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja