Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

alfa-Horizont pune la dispoziție loc de muncă cu angajare directă într-o firmă Germană la 100 km sud de Stuttgart. Firma este specializată în fabricarea de piese de înaltă calitate pentru industria automobilelor. Descrierea job-ului: Reglarea geometriei preselor de îndoit/ambutisare și menținerea funcționării fără defecte Mentenanță la mașini și unelte Executarea testelor de serie și documentație în sistemul QS Operarea mașinilor de presare la rece ( 4-6 Etape)

Cerinte

Cerințe: Calificare în domeniul mecanic Experiență în operarea mașinilor/preselor Disponibilitate pentru muncă în 3 schimburi De preferat experiență într-un post similar Limbă germană nivel mediu - conversațional Beneficii: Primă de Crăciun și de Concediu- care însumează un salariu Concediu 30 de zile lucrătoare Contract pe perioadă nedeterminată Firma alfa-Horizont GmbH& oferă candidaților noștri tot sprijinul necesar în Germania pentru integrare în sistemul social german, în mod special consiliere și închiriere de locuință. CANDIDATII CARE APLICA DIRECT PE SITE-UL SAU PE ADRESA NOASTRA DE E-MAIL AU PRIORITATE IN PRELUCRARE. VA MULTUMIM PENTRU INTELEGERE.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai