Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Descrierea postului: - montarea si demontarea matritelor de injectie pe si de pe masini; - setarea si optimizarea parametrilor de lucru al masinilor de injectie si al robotilor acestora; - urmarirea respectarii parametrilor de lucru setati; - efectuarea programului de mentenanta saptamanala a masinilor de injectie si a periferiilor acestora, respectiv:uscatoare material / -aparate, intretinere temperaturi matrite / mori de macinat. Se ofera: - Salariu si bonusuri, - Tichete de masa, - Decontarea transportului urban OTL, - Posibilitati de crestere in functie de performanta, motivatie si stabilitate, - Conditii foarte bune de munca, - Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara. Contact de luni pana vineri, intre orele 9.00 si 17.30

Cerinte

Cerinte: - studii medii / scoala profesionala; - experienta de minim 1 an ca reglor masini de injectat mase plastice; - cunostinte generale de mecanica, hidraulica, desen tehnic; - abilitati de comunicare si spirit de echipa; - dorinta de cunoastere si asimilare a noilor tehnologii in domeniul injectie mase plastice.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai