Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Lant hotelier din Venus angajeaza Reprezentant Vanzari &Marketing. Va face parte dintr-un colectiv tanar, placut. Se ofera perspective de evolutie profesionala. -Va mentine si dezvolta legatura cu clientii; -Va participa la diverse evenimente in cadrul carora va face promovarea serviciilor furnizate -va mentine si dezvolta legatura cu clientii -Va mentine si dezvolta legatura cu agentiile de turism Activitatea se va desfasura in timpul sezonului in Constanta.

Cerinte

Candidatul ideal: -sociabil, comunicativ, bine organizat, concentrat pe obtinerea de rezultate. -permis de conducere -disponibil pentru deplasari -experienta de minimum 1 an Atributii Va mentine si dezvolta legatura cu clientii; -Va participa la diverse evenimente in cadrul carora va face promovarea serviciilor furnizate -va mentine si dezvolta legatura cu clientii -Va mentine si dezvolta legatura cu agentiile de turism Se ofera: pachet salarial competitiv

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja