Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descriere: • Repararea manuala a paletilor folosind scule electrice • Munca fizica grea. • Munca la bucata. Oferim: • Munca la bucata - 0.40 euro pentru repararea unui palet cand media e mai mica de 200 paleti si 0.45 euro cand media e de minimum 200 (standard: 200 paleti pe zi). • Cazare gratuita in apartament full echipat. • Asigurare garantata. • 40 de ore de lucru pe saptamana garantate (posibilitate pentru ore suplimentare). • Imbracaminte de lucru. • Sistem de lucru 8/1 (Posibilitate de a opta pentru o prelungire a perioadei petrecute in Belgia).

Cerinte

Cerinte: • Experienta de munca in reparat paleti. • Cunostinte de limba Engleza, Germana sau Olandeza. • Abilitatea de a folosii scule electrice. • Masina proprie - un plus pentru angajare.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

6 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai