Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 1 Reparator paleti de lemn ce va lucra intr-un atelier din Franta. Veti tria si repara paleti de lemn, veti fi instruit pentru utilizarea aparaturilor si va trebui sa respectati norma zilnica de munca. BENEFICII Salarizarea bruta de 1500 euro/luna. Cazarea in suma de 500 euro/persoana/luna va este oferita Gratuit. Transportul este decontat in suma de 130 de euro/drum. Posibilitatea de prelungire a contractului in functie de performante. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Persoana ideala trebuie sa fie dornica de munca si cu o buna conditie fizica. Veti utiliza bormasina, fierastraul electric si ciocanul. Minimum 6 luni de experienta in domeniu si cunostinte de limba franceza sau engleza la nivel mediu sunt esentiale.

1 pozitii disponibile 60 persoane au aplicat deja