Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Beneficii AmWay: Programul este unul flexibil Comisionul mediu este de 30% din valoarea comenzii In fiecare luna, in functie de performantele tale, poti sa castigi un bonus de performanta (intre 3% si 21%) Calitatea superioara a produselor Garantie unica in domeniu Ai posibilitatea sa iti creezi propria ta retea de reprezentanti si sa castigi si tu in urma vanzarilor facute de ei Reprezentantii pot participa gratuit la cursuri avansate traininguri speciale atat in tara, cat si in strainatate Comanda poate fi facuta telefonic prin Internet Produsele sunt livrate gratuit in maxim 4 zile la orice adresa din Romania Pentru mai multe informatii despre compania Amway si modalitatea de a deveni Reprezentant/ Coordonator Amway sunati la numarul din anunt sau trimiteti un email pe adresa noastra

Cerinte

Candidatul ideal: Persoane din orice localitate a tarii, care dau dovada de bune abilitati de comunicare, seriozitate, dorinta de afirmare si castig. Este un job part time si poate fi intreprins de oricine in timpul liber, aducand un venit suplimentar considerabil.

50 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja