Detalii loc de munca

Descrierea jobului

În legatură cu dezvoltarea organizației și a teritoriului acoperit, Estel SVX Group anunță concurs de recrutare a candidaților pentru angajare in următoarele județe- 1 Reprezentant Comercial Produse Cosmetice Profesionale - județul Iasi 1 Reprezentant Comercial Produse Cosmetice Profesionale - județul Brăila 1 Reprezentant Comercial Produse Cosmetice Profesionale - județul Brasov 1 Reprezentant Comercial Produse Cosmetice Profesionale - județul Sibiu

Cerinte

-vizitarea zilnica a clientilor -cunoasterea produselor -inregistrarea comenzilor de produse cosmetice -marirea numarului de clienti -indeplinirea planului de vanzari Cerinte -expreienta in vanzari constituie avantaj -dorinta de munca -cunoasterea limbii ruse constituie avantaj -munca de teren -permis auto si experienta, constituie avantaj Beneficii Oferite -salariu fix si procent -contract de munca

4 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja