Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal: Iti plac provocările? Iti doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica? Crezi ca poti sa gasesti o solutie la orice problema? Vrei sa te faci auzit? Atunci te vrem in echipa noastra! Dacă esti sigur că: - ai foarte bune ablitati de comunicare si relationare; - poti convinge pe oricine că solutia ta e cea mai bună; - esti orientat către client; și ne poți convinge si pe noi că: - ai bune abilitati de lucru pe calculator (Microsoft Office) - ai capacitate foarte buna de asimilare a informatiilor - ii poti explica unui strain cum sa ajunga in Piata Sfatului in limba engleza - ai studii liceale finalizate - poți parcurge un training de 5 saptamani (program full-time); - ai cunostinte software si hardware internet ( reprezinta un avantaj).

Cerinte

Descrierea jobului: Atunci vei putea: - furniza informatiile solicitate de client privind produsele si serviciile companiei; - procesa reclamatiile clientului; - oferi solutii problemelor ridicate de client; - construi, adapta si propune clientului o oferta de servicii cu scopul de a incheia cu succes procesul de vanzare/resemnare contract Descrierea companiei: Credem in tine, asa ca iti oferim: - Program de training platit ( L-V; 09:00-18:00, timp de 3-5 saptamani) - Program de lucru flexibil de 4,6,8 ore/zi (dupa terminarea trainingului) - Oferta financiara atractiva (salariu fix + comisioane) - Oportunitatea de a-ti incepe cariera intr-o companie multinationala - Un mediu de lucru care sa te faca sa zambesti in fiecare zi si in care sa te poti dezvolta personal si profesional. Crede si tu in tine! Alatura-te echipei noastre!

20 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja