Detalii loc de munca

Descrierea jobului

VA RUGAM CITITI CU MAXIMA ATENTIE SI NU APLICATI DECAT DACA SUNTETI INTERESATI! Azi lansam un nou concept, cel de “reprezentant vanzari SELF TRAINED” pentru revista “DODO”, cea mai inovativa revista pentru copii de pe piata din Romania. Conceptul este unul modern si este singurul care da sansa tuturor celor care aplica pentru un loc de munca sa fie in cele din urma posibili angajati. Conceptul evita cheltuielile suplimentare aparute cu deplasarea la interviuri, discutii inutile si asteptat dupa raspunsuri. Astfel ca, in cazul acesta, in momentul in care aplicati, vi se expediaza un pachet training in care exista toate instructiunile necesare autotestarii si produse respectiv cateva exemplare din revista noastra. Cheltuielile postale si de ambalare va revin dvs si nu depasesc 30-35 de lei, in functie de taxele postale aferente curierului folosit. Daca considerati ca produsele noastre sunt vandabile in zona dvs., puteti opta sa deveniti angajat permanent al publicatiei noastre. In consecinta: - Acest post este un post part-time care va poate aduce un venit de 400-500 lei; - In situatia in care dupa aceasta perioada de proba veti considera ca sunteti potrivit, exista si posibilitatea ca in luna august sa optati pentru un post full-time. Acest lucru implica o cu totul alta procedura iar salariul dvs. devine de 1400 de lei la un program de 6 ore/zi. Toti candidatii pot opta pentru full-time job, singura noastra conditie este aceea ca daca exista doi candidati dintr-o localitate mica (sat, comuna) vom selecta doar unul dintre acestia. - Candidatul, studiind piata cu ajutorul primului pachet de training, stie exact care este cererea pe piata lui. - Candidatul va primi in colet toate instructiunile necesare in legatura cu desfasurarea activitatii sale. Va asteptam cu drag, Redactia

Cerinte

Seriozitate, implicare si daca este posibil o oarecare experienta in vanzari. Conditia ca cel ce aplica sa aiba experienta in vanzari nu este in mod neaparat eliminatorie.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja