Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru, companie romaneasca cu obiectul principal de activitate proiectarea, instalarea si intretinerea sistemelor de securitate. Reprezentant Sisteme de Securitate Responsabilitati: - instalarea si punerea in functiune a echipamentelor de securitate; - efectuarea de cablaje si montarea de echipamente de protectie si paza; - mentinerea in buna functionare a echipamentelor de lucru; - efectuarea lucrarilor dupa un plan Cerinte: Studii medii cu profil tehnic/electric/ IT Experienta in punerea in functiune a sistemelor de securitate(constituie avantaj) Experienta in domeniul retelor de date (constituie avantaj) Spirit de echipa, atentie Beneficii: Program de lucru într-un singur schimb (09:00- 17:00) Instruire la angajare Pachet salarial atractiv Conditii de lucru moderne Telefon de serviciu Masina de serviciu

Cerinte

Descrierea companiei: CALITATE ♦ PROMPTITUDINE ♦ RESPECT ATT Interim: suntem o companie tânără și dinamică, oferind servicii atât angajatortilor, cât și persoanelor aflate în căutarea unui loc de muncă. Oferim servicii profesionale de resurse umane în Oradea, România și UE, și soluții adaptate de recrutare și plasare forță de muncă, selecție și leasing de personal. Cei care și-au găsit un loc de muncă prin intermediul echipei noastre apreciază în mod deosebit promptitudinea și deschiderea noastră, iar angajatorii care au lucrat cu noi, ne caută din nou. Dorim să fim agenția preferată de recrutare pentru companii și cei care-și caută un loc de muncă, oferind calitate, promptitudine și respect. Suntem creativi, ambițioși, deschiși, consecvenți în munca noastră pentru găsirea celor mai bune soluții, interesați de dezvoltare continuă și motivați de succesul celor pe care îi asistăm.

4 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja