Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal: Studii superioare (finalizate sau în curs) Dorinţa de autodezvoltare, orientare în carieră şi deschidere spre învăţare Motivaţie, perseverenţă şi atitudine proactiva Abilităţi dezvoltate de comunicare Muncă în echipă Gândire analitică şi critică Disponibilitate la program prelungit Abilităţi de negociere şi persuasiune

Cerinte

Descrierea jobului: Identificarea de noi potenţiali clienţi pe piaţă Crearea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii Monitorizarea proceselor de vanzare si atingerea obectivelor lunare Gestionarea portofoliului de clienţi Promovarea serviciilor companiei pe anumite segmente de piaţă şi încheierea diferitelor tipuri de contracte Consilierea clienţilor în legătura cu cele mai potrivite pachete investiţionale, în funcţie de cerinţele acestora Realizarea sarcinilor administrative alocate. Oferta (bonusuri, beneficii): Venituri motivante Climat organizaţional dinamic Telefon de companie, materiale de promovare (cărţi de vizită) Formare continuă din partea experţilor în domeniu şi oportunităţi de dezvoltare profesională

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

3 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja