Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam reprezentant vanzari in cadrul unei firme ce distribuie produse pentru instalatii de apa si de gaz, ce isi desfasoara activitatea in sectorul 2, Bucuresti. Responsabilitati: • sa mentina si sa extinda portofoliul de clienti prin noi vanzari • sa promoveze serviciile si produsele firmei • sa realizeze planul individual de vanzari • sa incheie contracte specifice activitatii • sa mentina relatia cu actualii clienti • sa actualizeze permanent baza de date • sa raspunda de respectarea termenelor de plata

Cerinte

Candidatul ideal: • experienta pe un post similar 2 ani • portofoluil de clienti reprezinta un avantaj • persoana comunicativa si organizata • abilitati manageriale (va contribui la altatuirea si conducerea departamentului de vanzari) • perseverenta, seriozitate si orientare catre rezultate. Beneficii: - program de lucru de Luni - Vineri 08.00 - 16.30 - pachet salarial fix + comision din vanzari

5 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja