Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Angajam reprezentant vanzari in cadrul unei firme ce distribuie produse pentru instalatii de apa si de gaz, ce isi desfasoara activitatea in sectorul 2, Bucuresti. Responsabilitati: • sa mentina si sa extinda portofoliul de clienti prin noi vanzari • sa promoveze serviciile si produsele firmei • sa realizeze planul individual de vanzari • sa incheie contracte specifice activitatii • sa mentina relatia cu actualii clienti • sa actualizeze permanent baza de date • sa raspunda de respectarea termenelor de plata

Cerinte

Candidatul ideal: • experienta pe un post similar 2 ani • portofoluil de clienti reprezinta un avantaj • persoana comunicativa si organizata • abilitati manageriale (va contribui la altatuirea si conducerea departamentului de vanzari) • perseverenta, seriozitate si orientare catre rezultate. Beneficii: - program de lucru de Luni - Vineri 08.00 - 16.30 - pachet salarial fix + comision din vanzari

5 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai