Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Candidatul ideal:

· Atitudine pozitiva, integru, om de echipa, educat, comunicativ, bun negociator, libera initiativa, placerea de a lucra cu clientii,

· Conceptie sanatoasa fata de munca si eficienta

· Experienta in vanzari de minim 2 ani (experienta intr-un post similar constituie un avantaj)

· Experienta si cunostinte in domeniul sculelor electrice, organe de asamblare, constituie un avantaj

· Limba engleza (scris-vorbit) cel putin nivel mediu

· Cunostinte solide operare PC (word, excel, outlook)

· Permis categoria B

· Capacitate foarte buna de organizare a activitatilor

· Respecta termenele limita si sarcinile asumate

· Cunoasterea pietei constructiilor si industriei constituie un avantaj

· Gaseste rapid solutii la nevoile comunicate de client

Descrierea jobului:

· Promoveaza si vinde produsele/serviciile companiei in zona Bucuresti-Ilfov

· Consilieaza clientii in alegerea celor mai bune solutii

· Mentinerea relatiilor cu clientii existenti si dezvoltarea relatiilor comerciale cu acestia prin vizite constante la sediu si in santier facand demonstratii practice cu sculele si accesoriile din portofoliu.

· Analizeaza si prospecteaza permanent piata.

· Dezvolta portofoliului de clienti si il mentine prin programe de fidelizare.

· Negocierea contractelor, termenelor de plata, termenelor de livrare.

· Raportarea activitatilor catre directorul de vanzari, conform preocedurilor interne ale firmei.

· Cunoasterea concurentei si monitorizarea acestora.

· Intocmirea ofertelor si personalizarea acestora

· Colaboreaza cu ceilalti membri de echipa (vanzari, livrare, suport vanzari)

· Jobul nu are angajati in subordine

Se ofera:

· Pachet salarial atractiv compus din salariu fix si comision,

· Autoturism de serviciu

· Smartphone

· Laptop.

Descrierea companiei:

DHARMA UTILAJE comercializeaza scule, consumabile si utilaje de mica mecanizare pentru industrie si constructori.

Produse din portofoliu:

· Milwaukee – Scule electrice si consumabile

· Portwest - Echipamente de protectie

· Bossong - Ancore chimice

· Organe de asamblare (suruburi, piulite, saibe, etc)

· Echipamente de mica mecanizare (generatoare, motopompe, maiuri si placi compactoare)

· Scule pentru parcuri si gradini (motofierastraie, masini de taiat iarba etc)

· Scule de mana (clesti, chei, ciocane, cutii de scule etc)

· Schele si scari

· Compresoare si scule pneumatice

· Echipamente si consumabile pentru sudura

Te asteptam in echipa noastra sa ne dezvoltam impreuna.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai