Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

- vanzarea directa (in magazin) de telefoane mobile, servicii si accesorii pentru telefonie mobila; - promovarea produselor si serviciilor in concordanta cu strategia comerciala a companiei; - urmarirea si atingerea obiectivelor de vanzari stabilite de catre management; - consilierea clientilor, identificarea cerintelor acestora si oferirea celor mai bune solutii; - oferirea de informatii asupra caracteristicilor tehnice si functionale ale produselor; - demonstratii de utilizare a produselor si serviciilor la cererea potentialilor clienti; Beneficii - Salariu fix + Comision din Vanzari; - posibilitatea unei cariere in cadrul unei companii dinamice; - Oportunitatea de a lucra, invata si dezvolta intr-un mediul profesionist. - Acces la o mare varietate de programe de training si beneficii; Prezentare companie Retea de magazine INTERNITY care activeaza in domeniul distributiei si comercializarii de produse si servicii pentru telefonie mobila, patener TELEKOM.

Cerinte

- studii medii sau superioare; - experienta anterioara in vanzari in domeniul telefoniei mobile constituie un avantaj; - orientare spre rezultate; - operare PC - MS Office, Internet; - Persoana ordonata si serioasa cu bune abilitati de negociere si relationare; - Atitudine deschisa, optimism, orientare spre client si putere de convingere; Va rog sa trimiteti CV la adresa de e-mail hr avenir-telecom ro

12 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja