Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este o companie multinationala, de origine germana si este unul dintre cei mai mari producatori de tehnica de automatizare la nivel mondial. Produce si comercializeaza senzori pentru diferite domenii si industrii, servind peste 90 000 de clienti in peste 70 de tari din lume, prin peste 3000 de angajati. Ca reprezentant de vanzari va veti ocupa cu promovarea si vanzarea produselor companiei si mentinerea unei bune relatii profesionale cu clientii companiei. Veti indeplini aceste responsabilitati prin prospectarea pietei in vederea identificarii de noi clienti, veti stabili intalniri si vizite la clienti si veti negocia si semna contracte impreuna cu acestia. De asemenea, va veti organiza activitatea prin completarea de rapoarte privind activitatea dumneavoastra trecuta si viitoare. In aceasta companie va veti bucura de un mediu de lucru tanar si motivant, un pachet salarial atractiv, masina de serviciu, telefon, laptop. De asemenea, veti beneficia de intreg suportul necesar dezvoltarii dumneavoastra profesionale in domeniul vanzarilor, prin participarea la diverse training-uri.

Cerinte

Suntem in cautarea unui Reprezentant de vanzari, care sa completeze echipa si sa fie responsabil de partea de Nord - Est a tarii. Cautam o persoana cu experienta in vanzari, cu studii superioare de inginerie si cunostinte de limba engleza la nivel avansat. Persoana potrivita pentru acest post comunica usor cu cei din jur, se integreaza cu usurinta intr-o echipa, este o fire analitica, persuasiva si orientata spre rezultate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja