Detalii loc de munca

Descrierea jobului

“Atitudinea gresita in vanzari este sa incerci sa vinzi.” Daca iti place sa construiesti relatii puternice si sa devii o parte integranta si dificil de inlocuit in afacerea clientilor tai, inseamna ca ai cele mai importante calitati pe care noi le cautam. Daca, in plus, esti o persoana care are: - experienta in domeniul vanzarilor B2B; - excelente abilitati de comunicare si organizare; - cunostinte avansate de limba engleza, scris si vorbit; - abilitati de a identifica usor si de a intelege nevoile clientilor; - atitudine pozitiva, pro-activa, orientata catre client; - cunostinte de a rezolva concret solicitarile primite; - capacitate de invatare rapida si de a realiza mai multe sarcini simultan atunci asteptam sa ne trimiti CV-ul tau.

Cerinte

Ce asteptam de la viitorul angajat: - sa promoveze imaginea companiei in relatia cu clientii; - sa puna bazele unui portofoliu de clienti; - sa isi insuseasca informatiile referitoare la domeniul de activitate al companiei si la produsul ce urmeaza a fi vandut; - sa initieze prospectarea in vederea promovarii si vanzarii platformei companiei; - sa adapteze prospectarea in functie de diferite criterii, pentru a identifica persoana de decizie si pentru a o aborda; - sa identifice nevoile clientilor si sa ofere raspunsuri profesioniste; - sa se implice activ in rezolvarea problemelor acestora; - sa aiba abilitati de a discuta cu oameni de orice nivel din cadrul companiei clientului; - sa gestioneze contactele si informatiile colectate; - sa realizeze planurile de vanzari. Ce iti oferim: - salarizare negociabila in functie de experienta dovedita si abilitatile specifice; - comision in raport cu rezultatele obtinute; - masina de serviciu + telefon; - training si diferite deplasari, la nivel global; - participarea la conferinte si stagii specifice domeniului de activitate; - networking; - contract de munca pe perioada nedeterminata; - mediu de lucru profesionist si provocator.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja