Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Cautam un Reprezentant Vanzari pentru o firma din Oradea ce ofera o gama diversificata de obiecte sanitare; gresie, faianta, cazi de baie, cabine de dus, baterii, accesorii baie, mobilier de baie, parchet masiv, parchet stratificat, adezivi si amorse. Sarcini alocate: - identificarea rapida a oportunitatilor de dezvoltarea a afacerii si contactarea potentialilor clienti; - stabilirea de intalniri, prezentari si negocieri ale ofertelor privind serviciile oferite de companie; - identificarea niselor de piata si propunerea de solutii personalizate pentru a raspunde cerintelor acestora; - realizarea cifrelor de vanzari stabilite; - gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti din zona deservita.

Cerinte

Candidatul ideal este definit de urmatoarele aspecte: - experienta in vanzari directe de minimum 1 an (experienta in domeniul constructiilor / amenajari interioare); - putere de convingere, proactivitate, dinamism, orientare catre rezultate; - spirit de negociator; - permis de conducere, categ. B; - cunostinte de limba maghiara reprezinta un avantaj.

1 pozitii disponibile