Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Hink HR recruteaza pentru clienti colaboratori: Descrierea postului Vanzare software de tip CRM; Vanzare software de tip portal; Preluarea apelurilor telefonice ; Consilierea telefonica si fata in fata a clientilor; Pastrarea legaturii cu clientii din portofoliu; Mentinerea in permanenta a legaturii cu clientii; Monitorizarea vanzarilor si atingerea obectivelor lunare; Gestionarea unei baze de date cu clienti existenti si identificarea unor noi clienti; Realizarea rapoartelor de activitate;

Cerinte

Cerinte Absolvent studii superioare; Spirit organizatoric; Planificare si actionare strategica; Flexibilitate si orientare catre client; Abilitati de mediere si negociere; Analiza si sinteza; Lucru eficient in echipa; Asumare a responsabilitatii; Proactivitate, creativitate si spirit de initiativa. Oferta Salariu motivant Telefon si laptop de serviciu Echipa tanara Mediu de lucru dinamic

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja