Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru o companie de top prezenta in cele mai exclusiviste zone comerciale din Italia Reprezentanti Vanzari pentru produse cosmetice de o calitate superioara. Activitatea se desfasoara in centre comerciale de renume din Italia Se lucreaza in medie 8- 9 ore /zi cu pauza la fiecare 2 ore + pauza mare de 40 de minute Saptamanal se acorda 1-2 zile libere in functie de programul saptamanal. Contractul se semneaza pe 3 luni de zile cu prelungire ulterioara. Responsabilitati: Inventarierea produselor la inceputul si la finalul programului Atragerea permanenta de noi clienti; Acordarea de asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti; Pastrarea curateniei in spatiul de lucru. Beneficii: Salariu net de 960 Euro/Luna la care se adauga comisionul din vanzari Bonusare: 50 de Euro/ luna pentru pentru fiecare 500 euro incasati din vanzari peste suma de baza de 6000 euro pe luna. Cazare asigurata de catre angajator pentru prima luna. Ulterior cazarea, cu toate utilitatile incluse, va costa 13 euro/zi. In pretul cazarii compania ofera o masina de serviciu pentru cei care impart cazarea in apartament. Cazarea se asigura in apartamente/vile cu toate utilitatile incluse ( TV, internet, bucatarie, etc.) Pentru vanzari zilnice de peste 1000 de euro candidatii primesc 10 Euro bonus in plus fata de bonusul prezentat mai sus. Se ofera training pe o durata de 3 saptamani Transportul este platit de angajator cu conditiile in care candidatii lucreaza minim 3 luni. La sosirea in Italia candidatii sunt preluati de la aeroport de catre reprezentantii companiei. Nu percepem comision.

Cerinte

Cerinte: Tineri cu varsta cuprinsa intre 21 si 30 ani Limba Engleza sau Italiana – la nivel conversational Limba Engleza la nivel conversational + Italiana la nivel incepator constituie avantaj Detinerea de permis de conducere categoria B - constituie avantaj Aspect fizic ingrijit Tinuta smart casual Persoane dinamice, cu spirit de echipa Bune abilitati de comunicare, personalitate deschisa provocarilor profesionale Atitudine pozitiva, deschisa, sociabila.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja