Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vrei sã faci parte dintr-o echipã stabilã si de succes? Esti o persoanã comunicativã si doresti sã-ti construiesti o carierã? Madrugada este un lider al pietei autohtone de tamplãrie PVC si Aluminiu remarcandu-se si pe piata internationalã prin calitatea produselor si a serviciilor oferite. -realizarea si urmãrirea comenzilor în programul WinArhi acordarea de consultantã pre-vanzare clientilor -mentinerea legãturii cu acestia prin intermediul e-mail-ului si a telefonului -mentinerea legãturii cu specialistii pentru realizarea efectivã a proiectului -realizarea documentatiei necesare pentru ofertarea clientilor si urmãrire

Cerinte

-cunoasterea programului Autocad sau alte programe de proiectare -studii medii/superioare -minime cunostinte tehnice, înclinatie cãtre acest domeniu -cunostiinte de operare PC (MsOffice) cunoasterea unei limbi straine la nivel mediu-avansat (constituie un avantaj limba franceza) excelente abilitãti de comunicare cu clientii seriozitate, dinamism Oferta: -pachet salarial atractiv -mediu de lucru plãcut, stabilitatea echipei -posibilitatea de a activa intr-un mediu de lucru profesionist si dinamic -training si initere tehnicã -initiere si sustinere în procesul de integrare -decontarea transportului

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja