Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Provident Financial Romania angajează reprezentanti de vanzari in Prahova: Ploiesti, Scorteni, Varbilau, Brebu, Brazi, Bordeni, Urleta, Banesti, Barcanesti,Telega, Provita, Ocina, Breaza, Nistoresti, Baicoi, Boldesti. Descrierea jobului: • Promovarea produselor de creditare ale companiei • Identificarea de potențiali noi clienți • Dezvoltarea, gestionarea și fidelizarea portofoliului de clienți Beneficiile tale: • Contract de muncă și salariu fix • Bonusuri și premii motivante în funcție de rezultate • Un portofoliu de clienți deja existent, pe care tu îl poți dezvolta • Program flexibil • Decontare transportului și telefon serviciu • Posibilitatea dezvoltării unei cariere de succes într-o companie multinațională • Acces la cursuri de dezvoltare profesională și programe de pregatire

Cerinte

Profilul tau: • Ești o persoană cu abilități de comunicare și cu dorință de a-și spori venitul • Ești organizat și responsabil • Ești ambitios și iți dorești să realizezi lucrurile într-o maniera profesionistă

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai